Slinkset

Slinkset

Wykop własny Wykop

Zalety

  • Szybkie dodawanie nowych linków
  • Błyskawiczna rejestracja i konfiguracja
  • Trzy tryby prywatności strony

Wady

  • Ubogi design
  • Ograniczone zastosowania serwisu

Niezły
6

Slinkset to serwis internetowy, dzięki któremu szybko stworzymy stronę, na której będziemy mogli publikować ciekawe linki. Dodajemy nasze znalezisko, a inni uczestnicy oceniają nasz link. Działa to podobnie do serwisów Digg.com lub Wykop.pl.

Slinkset może być pomocny, jeśli jesteśmy członkiem jakiejś grupy i chcielibyśmy z innymi jej członkami wymieniać się linkami do ciekawych materiałów w sieci. W kilka sekund przejdziemy rejestrację. Dwie, góra trzy, minuty potrzebujemy na skonfigurowanie wyglądu strony i już możemy dodawać linki. Stworzona przez nas strona może być publicznie dostępna i każdy może ją nie tylko przeglądać, ale również głosować oraz dodawać nowe linki. Przywilej dodawania linków możemy zastrzec tylko dla zaproszonych użytkowników. Istnieje także możliwość ograniczenia dostępu do strony tylko do znajomych, których zaprosimy.

Ogólne dobre wrażenie z obcowania ze Slinkset psuje interfejs. Serwis wygląda, jakby był wynikiem 24-godzinnego maratonu programowania i na miły dla oka design zabrakło już czasu. Jeśli jednak mamy potrzebę dzielenia się linkami i głosowania w celu wyłonienia najlepszych, to Slinkset spełni swoje podstawowe zadanie.

Najczęściej pobierane Sieci społecznościowe na Web-apps

Więcej
Slinkset

Wypróbuj

Slinkset

Opinie użytkowników o Slinkset